Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

​Sīkdatņu izmantošanas noteikumi

Sīkdatņu izmantošanas noteikumos ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana Biedrībai “Latvijas Tekvon-do Federācija” mājaslapās, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes (angļu val. cookies) ir nelieli teksta faili, kas ar e-vides servera palīdzību tiek augšupielādēti un saglabāti lietotāja datorā. Katru reizi, ieejot e-vidē, lietotājs sīkdatnes informāciju nosūta atpakaļ uz mūsu serveri, un serveris var identificēt lietotāju, pārbaudot klienta atsūtīto sīkdatni. Sīkdatnēm ir dažādi mērķi un pastāvēšanas ilgumi. Tādējādi ar sīkdatņu palīdzību tīmekļa vietne iegūst spēju saglabāt lietotāja individuālos iestatījumus, atpazīt viņu un atbilstoši reaģēt, ar mērķi uzlabot vietnes lietošanas pieredzi. Lietotājs var atspējot vai ierobežot sīkdatņu izmantošanu, taču bez sīkdatnēm nebūs iespējams pilnvērtīgi izmantot visas vietņu funkcijas.

Pārlūkprogrammas iestatījumos sīkdatņu augšupielādēšanu var arī aizliegt. Taču jums jāzina, ka dažos gadījumos tas var bremzēt tīmekļa vietnes pārskatīšanu vai samazināt dažu tīmekļa lapu funkcionalitāti, vai ierobežot piekļuvi šīm lapām.

Mūsu izmantotās sīkdatnes var iedalīt vairākās kategorijās:

  • Nepieciešamās sīkdatnes. Nepieciešamās sīkdatnes ļauj izmantot vietni, palīdz iespējojot pamatfunkcijas, piemēram, navigāciju lapā un piekļuvi drošām vietnes daļām. Tīmekļa vietne nevar pareizi darboties bez šīm sīkdatnēm.
  • Preferences sīkdatnes. Preferences sīkdatnes ļauj vietnei atcerēties informāciju, kas maina vietnes darbību vai izskatu, piemēram, jūsu izvēlēto valodu vai reģionu, kurā atrodaties.
  • Statistikas sīkdatnes. Statistikas sīkdatnes palīdz vietņu īpašniekiem izprast, kā apmeklētāji mijiedarbojas ar vietnēm, vācot un ziņojot informāciju anonīmi. Tekvon-do.lv => itf.lv izmanto uzņēmuma Google Inc programmu Google Analytics, kura izmanto sīkdatnes, kas tiek glabātas Jūsu datorā un ļauj analizēt to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu. Šo sīkdatņu radītā informācija par to, kā izmantojat šo interneta lapu, tiek nosūtīta uz Google serveri ASV un tur saglabāta. Jūsu IP adrese, pielietojot IP-anonimizāciju, tiek saīsināta Eiropas Savienības vai Eiropas ekonomiskās zonas teritorijā un tikai izņēmuma gadījumos var tikt nodota apstrādei ASV atrodošos Google serveros. Google izmanto šo informāciju, lai izvērtētu to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu, lai interneta lapu uzturētājiem sagatavotu ziņojumus par aktivitātēm attiecīgajās interneta lapās un sniegtu citus ar interneta lapu un interneta izmantošanu saistītus pakalpojumus. Google nekādā gadījumā nesaista šeit saņemto IP adresi ar jebkuru citu informāciju, kura ir Google rīcībā. Google nepieciešamības gadījumā šo informāciju var sniegt trešajām personām, ja tas ir noteikts likumos vai ja trešās personas veic šo datu apstrādi uzņēmuma Google uzdevumā.
  • Mārketinga sīkdatnes. Mārketinga sīkdatnes tiek izmantotas, lai izsekotu apmeklētājus dažādās vietnēs. Mērķis ir rādīt reklāmas, kas ir atbilstošas un saistošas konkrētajam lietotājam un tādējādi vērtīgākas izdevējiem un trešo pušu reklāmdevējiem.

Kādiem mērķiem (nolūkiem) Biedrība “ Latvijas Tekvon-do Federācija” izmanto sīkdatnes

Biedrība “ Latvijas Tekvon-do Federācija” izmanto sīkdatnes, lai:

  • nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti;
  • uzlabotu mājaslapu lietošanas pieredzi;
  • pielāgotu mājaslapas funkcionalitāti lietotāja lietošanas paradumiem (tai skaitā valodai, meklēšanas pieprasījumiem);
  • iegūtu statistikas datus par lapas apmeklētāju plūsmu (apmeklētāju skaitu, lapā pavadīto laiku u.c.);
  • izstrādātu un ieviestu to uzlabojumus.

Cik ilgi tiek glabātas sīkdatnes

Ja nav noteikts citādi, sīkdatnes tiek glabātas, kamēr tiek izpildīta darbība, kādam nolūkam tās vāktas, un pēc tam tās tiek dzēstas.

Sīkdatņu izmantošanas tiesiskais pamats

Apmeklējot Biedrībai “ Latvijas Tekvon-do Federācija” vietnes un mājalapas, lietotājam tiek attēlots logs ar ziņojumu par to, ka tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas tiesiskais pamats ir Biedrība “ Latvijas Tekvon-do Federācija” leģitīmā (tiesiskā) interese, kas saistīta ar tās komercdarbības nodrošināšanu – nodrošināt mājaslapas funkcionalitāti un analizētu Biedrība “ Latvijas Tekvon-do Federācija” mājaslapas lietojumu darbību, kā arī izstrādāt un ieviest to uzlabojumus. Dati tiek apstrādāti, pamatojas uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6.panta 1.punkta f) apakšpunktu.

Sīkdatņu atspējošana

Ja lietotājs nevēlas, ka tiek izmantotas sīkdatnes, ikvienas tīmekļa pārlūkprogrammas drošības iestatījumos iespējama sīkdatņu ierobežošana un dzēšana. Tomēr jāņem vērā, ka nevar atteikties no obligāto un funkcionālo sīkdatņu lietošanas, jo bez tām vietnes un mājaslapas pilnvērtīgas lietošanas nodrošināšana nav iespējama.

Papildus atteikuma iespējai Jūs varat tikt izslēgts no Google Analytics veiktās informācijas vākšanas, lejuplādējot un aktivizējot google Analytics pārlūkprogrammas opciju http://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Kontaktinformācija

Detalizētāku informāciju par sīkdatņu izmantošanu vai fizisku personu datu apstrādi, Jūs varat saņemt, rakstot uz uz e-pastu: itf.latvia@gmail.com